Nelleke Geel en Diana Garibbo bloggen vanaf Spaanstalige boekenbeurs

Afdrukken

24 november 2011 Robertine Romeny 0 reacties

De belangrijkste boekenbeurs van de Spaanstalige wereld wordt dit jaar voor de 25ste keer gehouden van 26 november tot en met 4 december. Traditioneel vindt de Feria Internacional del Libro (FIL) plaats in Guadalajara, Mexico.

Log in of abonneer u om het volledige artikel te lezen

Toegang tot het nieuwsarchief

Log in of word abonnee om verder te gaan.

 

Abonnees van Boekblad hebben toegang tot alle vakinformatie op boekblad.nl en profiteren bovendien van:

  • Informatie over het boekenvak
  • 22 x per jaar het vakblad
  • Gratis digitale nieuwsbrief
  • Onbeperkt toegang tot www.boekblad.nl
  • Digitale bladerversie van BOEKBLAD
  • 15% Korting op cursussen van BOEKBLAD Academie

 

Neem een Compleet abonnement op Boekblad of een digitaal abonnement.

Abonneren?

Wachtwoord vergeten?

Nieuws?

Geef het door aan redactie.boekblad@ mybusinessmedia.nl of bel (020) 460 22 00

PERSONALIA

Michel Krielaars wordt de nieuwe chef van de boekenbijlage van NRC Handelsblad. Krielaars (1961) volgt Pieter Steinz op, die per 1 maart aantreedt als directeur van het Letterenfonds. Lees verder

VAKPRIJZEN

Banketbakker Cees Holtkamp en Jonah Freud (Kookboekhandel) zullen samen op 6 maart in de Folies Bergère in Parijs een prijs in ontvangst nemen voor het boek De BanketbakkerVakprijzen 

BOEKBLAD ACADEMIE: OPLEIDING UITGEVERIJ

E-books, apps, social media: is jouw uitgeverij al 2.0? Volg de BOEKBLAD Academie cursus Opleiding Uitgeverij en leer alle functionaliteiten van het hedendaagse uitgeven.

 

Startdatum 27 februari 2012 - Utrecht

Boekblad is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.boekblad.nl - alle rechten voorbehouden.