Mind the Book festival

Afdrukken

26 januari 2012

Mind the Book is een nieuw internationaal festival voor de geest van kunstencentrum Vooruit Gent en deSingel.

Datum

9 - 11 maart 2012

Programma

Beide organisatoren onderkenden in Vlaanderen de nood aan een alternatief en actueel boekenproject waarin de kritische bevraging van de maatschappij centraal staat. De eerste editie, in maart 2011 in deSingel, stelde het engagement van schrijvers en denkers centraal. Íngrid Betancourt, Fawzia Koofi, Robert Fisk en Umberto Eco stonden als internationale keynotesprekers symbool voor de ambitie en de kwaliteit die het festival nastreeft.


'Mind the Book' vindt jaarlijks en alternerend plaats in Antwerpen en Gent. In 2012 is de Vooruit aan zet. Ook daar zal u op meerdere locaties tegelijk terecht kunnen voor inspirerende debatten, gesprekken, boekvoorstellingen, lezingen, een boekenbeurs, enz.

 

Meer op www.mindthebook.be

30-35% korting op BOEKBLAD Academie!

Ontvang nu maar liefst 30-35% korting op uw deelnameprijs!

Veel van de BOEKBLAD Academie cursussen en opleidingen zijn opgenomen in het cursusaanbod van A & O Fonds Grafimediabranche  en dat betekent dat u als cursist aanspraak kunt maken op een subsidie van het Europees Social Fonds (ESF)!*  

 

 

Voor meer informatie klik hier.

 

* Dit geldt alleen als u aan de voorwaarden voldoet die u vindt op de site van A&O fonds grafimediabranche.

Kortingen

Kortingen voor professionals in publiceren

Korting voor een tweede of derde cursus binnen een jaar na een eerste cursus

Als u binnen een jaar na de startdatum van een eerste cursus een tweede of derde cursus volgt, dan krijgt u 10% korting.

 

 

Korting voor meer cursisten van één bedrijf in één cursus

Als twee of drie personen van hetzelfde bedrijf dezelfde cursus volgen, krijgen de tweede en derde persoon 10% korting.

 

 

Incompanytrajecten

Bent u met vijf of meer collega's geïnteresseerd in een van de cursussen, dan raden wij u een incompanytraining aan. Wij passen het cursusprogramma dan volledig aan aan uw wensen en eisen. Zo haalt u nog meer effect uit onze trainingen. Belt u gerust voor meer informatie en een prijsindicatie.

Spelregels

De kortingen kunnen niet worden opgeteld. De maximale korting is 10% per cursus.

 

N.B. Wij rekenen € 3,75 administratiekosten op uw inschrijfgeld. 

Boekblad is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.boekblad.nl - alle rechten voorbehouden.