London Book Fair

Afdrukken

4 januari 2012

Dit jaar focust de London Book Fair op de Chinese markt.

Datum

16 - 18 april 2012

Programma

De 41ste editie van de London Book Fair is wederom een wereldwijde ontmoetings- en handelsplaats voor rechten en content via print, audio, tv, film en digitale kanalen. Met meer dan 250 seminars en events, 2.000 exposanten en 24.500 uitgeefprofessionals bestrijkt de London Book Fair een breed spectrum van de uitgeverij.

 

www.londonbookfair.co.uk

30-35% korting op BOEKBLAD Academie!

Ontvang nu maar liefst 30-35% korting op uw deelnameprijs!

Veel van de BOEKBLAD Academie cursussen en opleidingen zijn opgenomen in het cursusaanbod van A & O Fonds Grafimediabranche  en dat betekent dat u als cursist aanspraak kunt maken op een subsidie van het Europees Social Fonds (ESF)!*  

 

 

Voor meer informatie klik hier.

 

* Dit geldt alleen als u aan de voorwaarden voldoet die u vindt op de site van A&O fonds grafimediabranche.

Kortingen

Kortingen voor professionals in publiceren

Korting voor een tweede of derde cursus binnen een jaar na een eerste cursus

Als u binnen een jaar na de startdatum van een eerste cursus een tweede of derde cursus volgt, dan krijgt u 10% korting.

 

 

Korting voor meer cursisten van één bedrijf in één cursus

Als twee of drie personen van hetzelfde bedrijf dezelfde cursus volgen, krijgen de tweede en derde persoon 10% korting.

 

 

Incompanytrajecten

Bent u met vijf of meer collega's geïnteresseerd in een van de cursussen, dan raden wij u een incompanytraining aan. Wij passen het cursusprogramma dan volledig aan aan uw wensen en eisen. Zo haalt u nog meer effect uit onze trainingen. Belt u gerust voor meer informatie en een prijsindicatie.

Spelregels

De kortingen kunnen niet worden opgeteld. De maximale korting is 10% per cursus.

 

N.B. Wij rekenen € 3,75 administratiekosten op uw inschrijfgeld. 

Boekblad is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.boekblad.nl - alle rechten voorbehouden.