22 december 2011 Maarten Dessing 0 reacties
De Vlaamse boekenmarkt eindigt 2011 met een lichte omzetgroei van 0,6 procent. De stijging is voornamelijk te danken aan de tv-koks en het onlinekanaal.
Log in of word abonnee om verder te gaan.
Abonnees van Boekblad hebben toegang tot alle vakinformatie op boekblad.nl en profiteren bovendien van:
Neem een Compleet abonnement op Boekblad of een digitaal abonnement.
Michel Krielaars wordt de nieuwe chef van de boekenbijlage van NRC Handelsblad. Krielaars (1961) volgt Pieter Steinz op, die per 1 maart aantreedt als directeur van het Letterenfonds. Lees verder
Banketbakker Cees Holtkamp en Jonah Freud (Kookboekhandel) zullen samen op 6 maart in de Folies Bergère in Parijs een prijs in ontvangst nemen voor het boek De Banketbakker. Vakprijzen
E-books, apps, social media: is jouw uitgeverij al 2.0? Volg de BOEKBLAD Academie cursus Opleiding Uitgeverij en leer alle functionaliteiten van het hedendaagse uitgeven.
Boekblad is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.boekblad.nl - alle rechten voorbehouden.