Inleiding
Centraal in de cursus De Nieuwe Redacteur staat het aanleren van basisvaardigheden voor webredactie. In de verschillende modules komen de theoretische en praktische vaardigheden van webredactie aan de orde. In deze cursus krijgt u antwoord op de volgende vragen:
In deze opleiding komen deze onderwerpen aan bod:
Dag 1
Dag 2
Dag 3
Dag 4
|
|
Docenten Michiel van Gaalen (SallyKnows) & Michel Groenveld (De huurwoordenaar)
Michiel van Gaalen heeft online marketing en projectmanagement als specialisme. Zijn online ervaring heeft hij onder andere opgedaan bij e-mailmarketingspecialist RapidSugar en Nu Zakelijk van Sanoma. Hij schrijft onder andere voor het marketing weblog Bijgespijkerd.nl. Op dit moment is hij als business manager verantwoordelijk voor FinchLine, de media monitoring en analyseoplossing van HowardsHome.
Michel Groenveld (1969), trainer, copywriter en adviseur
Als freelance redacteur rolt Michel Groenveld halverwege de jaren negentig de marketingcommunicatie in. In 1997 start hij tekstbureau ‘De Huurwoordenaar.’ Intussen wordt internet een nieuwe fenomeen. Michel haakt hierop in door online producties voor internetsites en e-mailings te verzorgen. In 2001 raakt betrokken bij de expertgroep e-mail marketing van de toenmalige DMSA. Dit leidt tot publicatie van het boek ‘En dit is Email Marketing.’ Later verdiept hij zich in de opkomst van web 2.0 en in de werking van zoekmachines. Dit leidt tot de publicaties ‘Copywwwriting’ (2006) en ‘Media2’ (2007). Op dit moment legt Michel zich toe op social media, communitybuilding en webcare. Michel leidt nog altijd ‘De Huurwoordenaar’, verder is hij als adviseur en trainer verbonden aan tal van bedrijven en organisaties in uiteenlopende sectoren.
|
Routebeschrijving
Voor een routebeschrijving naar Meeting Plaza Utrecht, klik op onderstaande link
Contact
Adres BOEKBLAD academie Essebaan 63c
Voor vragen over uw aanmelding Hebt u vragen over uw aanmelding? Bel met onze abonnementenservice: 010 - 289 40 08 (op werkdagen bereikbaar tussen 9.00-12.00 uur).
Voor uw inhoudelijke vragen Wilt u meer weten over de inhoud, neem contact op met Nienke Wirtz, opleidings coordinator: 010 - 289 4093, of neem contact op per mail, via: n.wirtz@mybusinessmedia.nl
|
Ontvang nu maar liefst 30-35% korting op uw deelnameprijs!
Veel van de BOEKBLAD Academie cursussen en opleidingen zijn opgenomen in het cursusaanbod van A & O Fonds Grafimediabranche en dat betekent dat u als cursist aanspraak kunt maken op een subsidie van het Europees Social Fonds (ESF)!*

Voor meer informatie klik hier.
* Dit geldt alleen als u aan de voorwaarden voldoet die u vindt op de site van A&O fonds grafimediabranche.
Datum
11 oktober2012
1 november 2012
22 november 2012
6 december 2012
Tijd
09.30 tot 16.30
Locatie
La Vie, Utrecht
Prijs
Cursus € 1.595,- (excl. BTW, incl. lunch en lesmateriaal)
Als BOEKBLAD abonnee profiteert u van 10% korting.
Korting voor een tweede of derde cursus binnen een jaar na een eerste cursus
Als u binnen een jaar na de startdatum van een eerste cursus een tweede of derde cursus volgt, dan krijgt u 10% korting.
Korting voor meer cursisten van één bedrijf in één cursus
Als twee of drie personen van hetzelfde bedrijf dezelfde cursus volgen, krijgen de tweede en derde persoon 10% korting.
Incompanytrajecten
Bent u met vijf of meer collega's geïnteresseerd in een van de cursussen, dan raden wij u een incompanytraining aan. Wij passen het cursusprogramma dan volledig aan aan uw wensen en eisen. Zo haalt u nog meer effect uit onze trainingen. Belt u gerust voor meer informatie en een prijsindicatie.
De kortingen kunnen niet worden opgeteld. De maximale korting is 10% per cursus.
N.B. Wij rekenen € 3,75 administratiekosten op uw inschrijfgeld.
Boekblad is een uitgave van MYbusinessmedia.
© 2012 www.boekblad.nl - alle rechten voorbehouden.